• पोखरामा अर्को बन्जी जम्प बन्दै

  January 7, 2020     7:31 pm

  पोखरा, २२ पुस / पोखरामा अर्को बन्जी जम्प पनि सञ्चालन हुने भएको छ । पोखरा १७ रातोपहिरामा बन्जी जम्प बन्दै गरेको छ ।

  नेपाली र विदेश दुवैलाई अनुपम र साहासिक आनन्द दिन युवाको समूहले बन्जी नेपाल एड्भेन्चर्स प्रालि मार्फत पोखरामा निमार्णका काम भइरहेको छ । निमार्ण सम्पन्न गर्न करिब ८ करोड लगानी लाग्ने उनीहरुको अनुमान छ ।बन्जीजम्प निर्माण करिब ८० प्रतिशत सकिएको छ । फागुन महिना देखी सञ्चालनमा ल्याउने योजना छ । बन्जीको निर्माण जलप नेपाल भरतपुर, चितवनले गरिरहेको छ ।

  यसको भर्टिकल टावर ३२ मिटर आग्लो छ । यसबाट सेती खोंचसहित पोखरा १७ र १५ का विभिन्न भाग आवलोकन गर्न मिल्छ । तेर्साे टावर ५५ मिटर लामो छ ।यहाँबाट सेती नदी किनारमा १२० देखि १३० मिटर जम्प गराउने योजना कम्पनीको छ । पोखरा यस अगाडी पोखरा २५ हेम्जामा बन्जी जम्प सञ्चालनमा छ । गन्थन

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।