• पोखरामा प्रमोद खरेल’ सँग हङकङ ब्यूटि इन्स्टिच्यूटको सहकार्य

  April 2, 2019     10:35 pm

  चैत १९ ।
  साँगीतिक कार्यक्रम ‘पोखरामा प्रमोद खरेल’को मिति नजिकिँदै गर्दा यसको आयोजक संस्थाले तयारीलाई तीव्र पारेको छ । अन्तिम तयारीमा जुटिरहेको आयोजकलाई विभिन्न संघसंस्थाहरुले सहयोग गर्ने क्रम पनि बढेको छ ।

  पछिल्लो पटक यो इभेन्टसँग पोखराको हङकङ ब्यूटि इन्स्टिच्यूट प्रालि जोडिएको छ । प्रायोजकको रुपमा इन्स्टिच्यूट यो इभेन्टसँग जोडिएको हो । आयोजक संस्था एभिन्यू ग्रुप अफ कमर्शका कार्यकारी अधिकृत प्रदिप अधिकारी र इन्स्टिच्यूटका संचालक वरिष्ठ सौन्दर्यकर्मी मिना गुरुङबीच इभेन्टका लागि सम्झौता भएको हो ।

  ‘पोखरामा प्रमोद खरेलको ऐतिहासिक कार्यक्रम हुने र त्यसमा हामी नजोडिने कुरै हुँदैन । यो कार्यक्रमको हामी पनि एउटा हिस्सा भएका छौँ । र, यो सम्झौता गर्न पाउँदा हामीलाई खुशी लागेको छ ।’ इन्स्टिच्यूटकी संचालक मिना गुरुङले भनिन् ।

  त्यस्तै एभिन्यू ग्रुप अफ कमर्शका कार्यकारी अधिकृत प्रदिप अधिकारीले इन्स्टिच्यूटसँगको व्यवसायिक सहकार्यले कार्यक्रमका लागि झन् बढि हौसला थपेको बताए । ‘यस्तै सहयोगबाट नै हामीले कार्यक्रमलाई अझै भव्य र सफल बनाउन सक्छौँ ।’ उनले भने–‘इन्स्टिच्यूटलाई हामी धन्यबाद दिन चाहन्छौँ ।’

  चैत २२ गते हुने साँगीतिक कार्यक्रम ‘पोखरामा प्रमोद खरेल’लाई बार्दली मिडिया प्रालिले व्यवस्थापन गरिरहेको छ । इभेन्टलाई सम्झनलायक हुने तरिकाले भव्य बनाउने योजनामा व्यवस्थापक कम्पनी रहेको बार्दली मिडियाका इभेन्ट को–अर्डिनेटर मनकुमार श्रेष्ठले बताए ।

  यो कार्यक्रम पोखरा सभागृहमा हुँदैछ । कार्यक्रममा प्रमोद खरेलले पोखरेली दर्शक तथा स्रोतामाझ आफ्ना चर्चित गीतहरु प्रस्तुत गर्नेछन् । कार्यक्रममा उनीसँगै मिना निरौला, अभिनेत्री केकी अधिकारी र हाँस्य व्यङ्गकार मनोज गजुरेलको पनि विशेष प्रस्तुती रहनेछ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।