• शिव मल्ल एनआरएनए अमेरिकाको सल्लाहकार मनोनित

  January 6, 2020     9:39 pm

  एनआरएनए अमेरिकाको सल्लाहकारमा बाल्टिमोरका युवा सामाजिक व्यक्तित्व शिव मल्ल मनोनित भएका छन् । एनआरएनए अमेरिकाको आईतबार सम्पन्न बैठकले ७ जना सल्लाहकार मनोनित गरेकाे हाे। शिव मल्ल लामो समयदेखि अमेरिकामा सक्रिय युवा समाजसेवी हुन् । अमेरिकाका प्रायजसो सामाजिक सेवाका काममा मल्लको नाम जोडिएर आउने गर्दछ । बिशेष गरी अफ्ठेरोमा परेका युवा र शुरुमा आएर काम खोज्ने परिवारहरुलाई मल्लले बर्षौंदेखि सहयोग गर्दै आएका छन् ।

  मल्ल तनहुॅ जिल्लाको म्याग्दे गाऊपालिका वार्ड न ४ थर्पुका स्थानिय बासिन्दा हुन् । करिब १५ बर्ष अगाडी कामको सिलसिलामा अमेरिका आएका मल्लले यहाॅ भएका बिभिन्न सामाजिक संस्थामा महत्वपूर्ण जिम्मेवारी पनि सम्हालिसकेका छन् । सामाजिक काम र सहयोगको लागी जहिले पनी अग्रपङ्तिमा रहने शिव मल्लले अमेरिकामा मात्र नभएर नेपालमा पनि बिभिन्न क्षेत्रमा सामाजिक तथा आर्थिक सहयोग प्रदान गर्दै आएका छन ।

  अमेरिकाको मेरिल्यान्डमा बस्दै आएका मल्ल एनआरएन अमेरिकाकाे बिगतदेखि अहिलेसम्म हरेक गतिबिधिलाई नजिकबाट बुझेका ब्यक्ति हुन् । समाजसेवाको कुरा गर्दा गाउको स्कुलमा भवन निर्माण, लाईब्रेरी स्थापनामा आर्थिक सहयोगदेखि लिएर नेपालका बिभिन्न स्थानमा भएका बिपतमा पनी आफ्नो क्षेत्रबाट अग्रस्थानमा रहि सहयोग जुटाउन ठुलो भुमिका निर्वाह गर्दै आएका छन् ।

  नेपाल तरुण दल अमेरिकाका उपाध्यक्ष तथा एनआरएनए अभियन्ता मल्ल नेप्लिज डायस्पोराका शुरुदेखि कै शुभचिन्तक पनि हुन् । नेप्लिज डायस्पोरा टिम मल्ललाई हार्दिक बधाई सहित सफल कार्यकालको शुभकामना ब्यक्त गर्दछ । मल्लसंगै सल्लाहकार मनोनित हुनेहरुमा संजय थापा, राधा पौडेल, विद्यासागर योञ्जन, बादल भुजेल, डा. चिरिन्जीबी भट्टराई र मनोज घिमिरे छन् ।

  साथै, बैठकले पांच सदस्यीय संरक्षक समिति पनि गठन गरेको छ । समितिमा डाक्टर केशब पौडेल, खगेन्द्र जिसी, नबिन शेरचन, डाक्टर रुद्र अर्याल, र श्री पराजुली रहेका छन् ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।