• टानको रक्तदानमा ४४ युनिट रगत संकलन

  December 25, 2019     5:20 pm

  टे«किङ्ग एजेन्सिज् एशोसिएशन अफ नेपाल (टान) पश्चिमाञ्चल क्षेत्रीय संघ पोखराको आफ्नो नियमित कार्यक्रम अन्तगर्त “रक्तदान जीवनदान, जीवनदान महादान” भन्ने मुल नाराका साथ बुधबार विहान ८ बजेबाट १२ बजेसम्म ,सेन्टर प्वाइट, लेकसाईड, पोखरामा “रक्तदान कार्यक्रम” सम्पन गरेको छ । कार्यक्रममा ४३ जनाले रगतदान गरेका छन् । रक्तदान कार्यक्रमबाट ४३ युनिट रगत संकलन गरि क्षेत्रीय रक्तसंचार सेवा ,पोखरालाई हस्तान्तरण गरिएको थियो ।

  कार्यक्रममा क्षेत्रीय रक्तसंचार सेवा ,पोखराले प्राविधिक सहयोग उपलब्ध गराएको थियो । कार्यक्रममा प्रमुख अतिथी राजीव पहारी ,सांसद गण्डकी प्रदेश, पोखराको उपस्थिती रहेकोे थियो भने कार्यक्रमको अध्यक्षता टान पश्चिमाञ्चल क्षेत्रीय संघका अध्यक्ष हरि भुजेलले गर्नु भएको थियो ।

  कार्यक्रममा टानका पुर्व अध्यक्ष एवं सल्लाहकारज्युहरु ,सदस्य कम्पनीका प्रतिनिधी ,पोखराका पर्यटन संघ संस्थाका अध्यक्ष तथा प्रतिनिधी,स्थानीय, पर्यटन महिला संगठनका अध्यक्ष तथा प्रतिनिधीहरु लगायत ८१ जनाको उपस्थिती रहेको थियो ।

  रक्तदान गर्नु हुने सम्पुर्ण दाताहरुलाई प्रमुख अतिथी राजीब पहारी ,टान पश्चिमाञ्चल क्षेत्रीय संघका अध्यक्ष हरि भुजेल , पोखरा महानगरपालिका बडा नं ६ ,बैदामका अध्यक्ष जगत पहारी, संस्थाका निर्वतमान अध्यक्ष दिपकराज अधिकारीबाट प्रमाण पत्र हस्तान्तरण गरिएको थियो । कार्यक्रममा क्षेत्रीय रक्तसंचार सेवा ,पोखराले प्राविधिक सहयोग उपलब्ध गराएकोमा धन्यबाद सहित टानका अध्यक्षले मायाको चिनो प्रदान गरेका थिए ।

  क्षेत्रीय रक्तसंचार सेबा ,पोखराले बर्तमानको सम्बेदनशिल अबस्थामा टानले रक्तदान कार्यक्रम गरि रगत उपलब्ध गराएकोमा कार्यक्रमको कदर गर्दै टान पश्चिमाञ्चल क्षेत्रीय संघलाई प्रमाण पत्र प्रदान गरेको थियो । यसका साथै टानका अध्यक्षले कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी राजीब पहारी लाई मायाको चिनो प्रदान गर्नु भएको थियो ।कार्यक्रमको संचालन संस्थाका सचिब जिबनराज सापकोटा गर्नु भएको थियो भने रक्तदान कार्यक्रमको संयोजन कार्यसमिति सदस्य रेशम अधिकारीले गर्न भएको थियो ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।