• सहकारी दिवसको अवसरमा पामेमा सरसफाई

  April 2, 2019     8:21 pm

  पोखरेली न्युज चैत १९ /
  ६२ औं सहकारी दिवस अवसर पारेर पोखरा महानगरपालिका २४ पामेमा सरसफाई गरेको छ । पामे बचत तथा ऋण सहकारी सस्थाको आयोजनमा पामे बजार र आसपासको क्षेत्रको सरसफाई गरेको हो ।
  सरसफाइ कार्यक्रममा फेवा क्लब पामे, फेवा आमा समुह, सिर्जनशिल आमा समुह, प्रहरी चौकी पामे, स्थानीय बासिन्दा, स्थानीय महिला स्वयमसेवीका लगाएतका समुहहरुले सर सफाइ र जनचेतना मुलक कार्यक्रममा सहभागीता जनाएको पामे बचत तथा ऋण सहकारी संस्थाका व्यवस्थापक सुर्यमोहन पराजुलीले जानकारी दिए ।
  उनले पामे क्षेत्रमा रहेका प्लास्टिक लागएतका फोहोरहरु संकलन गरेको र अन्य कुहिले फोहोरलाई मल बनाउनका लागि व्यवस्था गरेको बताए । यस वर्षको सहकारी दिवसको नारा दिगो विकास लक्ष्य प्राप्तिका लागि सहकारी रहेको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।