• अर्जुन कपुर र मलाइकाको बिहेको चर्चा

  April 2, 2019     8:23 pm

  नायक अर्जुन कपुर र नायिका मलाइका अरोरा खानको प्रेम सम्बन्धको चर्चा त अब सामान्य भैसकेको छ । यी दुई प्रेममा रहेको लामो समय भएको थियो । तर, नायक अरबाज खानसँगको बैबाहिक सम्बन्धबाट अलग भएपछि मात्र अर्जुन र मलाइकाले आफूहरुलाई नजिक देखाएका थिए ।

  अहिले फेरि बलिउड बजारमा अर्जुन र मलाइकाले बिहे गर्न लागेको चर्चा सुरु भएको छ । उनीहरु अप्रिल १९ मा बिहे गर्दैछन् भन्ने चर्चा भारतीय मिडियामा चलिरहेको छ । यो खबरमा अर्जुनका पिता बोनी कपुरले प्रतिक्रिया दिइसकेका छन् । उनले, यो खबरलाई झुटो मात्र भनेका छन् ।

  यो बिषयमा मलाइकाका पूर्व पती अरबाज खानलाई पत्रकारले प्रश्न सोधेका छन् । पत्रकारको प्रश्नमा अरबाजले भने–‘निकै नै बौद्धिक प्रश्न तपाइले सोध्नुभएको छ । यो प्रश्नका लागि तपाइले निकै नै मिहिनेत गर्नुभयो होला, रातभर बसेर सोच्नुभयो होला । म तपाइको प्रश्नको जवाफ दिन चाहन्छु । तर, तपाइले यति धेरै समय लगाएर प्रश्न सोच्नुभएको छ भने, मलाई पनि यसको जवाफ सोच्न समय लाग्छ । म तपाइलाई भोली बताउँछु, हुन्छ ?’

  अरबाजले मलाइका र अर्जुनको बिहेको बिषयमा जवाफ दिन नचाहेको प्रष्ट हुन्छ ।

  -अनलाइनखबर

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।