• ‘सेल्फी किङ’को अफिसियल टिजर सार्वजनिक

  December 5, 2019     10:56 pm

  काठमाडौं । अभिनेता विपिन कार्की अभिनित फिल्म ‘सेल्फी किङ’को अफिसियल टिजर सार्वजनिक भएको छ । मंगलबार साँझ सार्वजनिक गरिएको टिजनरमा सफलताको उत्कर्षमा रहँदा एउटा कलाकारले देखाउने रवाफ र सफलताबाट झरेपछिको अवस्था समेत देखाउन खोजिएको छ । १ मिनेट २ सेकेण्ड लामो टिजरमा अभिनेता विपिन मात्र देखिएका छन् । ‘यो मुला स्टारडम, सेलिब्रेटी, पपुलारिटी भन्ने कुरा छ नी मूतको न्यायो मात्रै हो । एकछिन तातो हुन्छ, मज्जा आउँछ । एकछिनमा जब चिसो हुन्छ नी अनि गनाउन थाल्छ, घिन लाग्न थाल्छ’ टिजरमा बिपिनले बोलेको डाइलग हो यो । यो डाइलग अहिले फेसबुकमा भाइरल हुँदै गइरहेको छ ।

  विशाल सापकोटाको निर्देशन रहेको फिल्मको केही पहिले पोष्टर सार्वजनिक भएको थियो । हलिउड फिल्मसँग हुबहु मिल्यो भनेर पोष्टरको कारणले निर्माण युनिटले आलोचना सहनु परेका थियो । ‘सेल्फी किङ’को नामले परिचित एक हाँस्यकलाकारको जीवन यात्राको बिषयमा बनेको फिल्मको लेखन पनि निर्देशक बिशालले गरेका हुन् ।

  सुशन प्रजापतिको छायाँकन, जीवन थापाको सम्पादन, सुवास भुषालको संगीत र निर्मल लामाको कोरियोग्राफी फिल्ममा छ । २४ माघबाट प्रदर्शनमा आउने यो फिल्ममा विपिनका अलवा लक्ष्मी बर्देवा, भुवन चन्द, अभय बराल, लोकमणि सापकोटा, सविन बाँस्तोला, जीवन भट्टराई, कमल देवकोटालगायतका कलाकारको अभिनय छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।