• बागलुङ जीप दुर्घ’टना: १४ जनाको मृ’त्यु, दुर्घ’टनामा पर्नेको पहिचान खुल्यो (नामसहित)

  December 3, 2019     2:55 pm

  बागलुङ १७ मंसिर । बागलुङमा यात्रुबाहक जीप दु’र्घटना हुँदा १४ जनाको मृ’त्यु भएको छ । दुर्घ’टनामा ३ घा’इते भएका छन् ।ग १ ख ४२१९ नम्बरको जीप गुल्मीको ईश्माबाट बागलुङको बुर्तिवाङतर्फ जाँदै गर्दा खोलामा ख’सेको प्रहरी नायव उपरीक्षक झबिन्द्रप्रसाद भट्टराईले जानकारी दिए ।

  जीप मंगलबार बिहान मध्यपहाडी लोकमार्गको भिमगिठे नजिकैको भीरबाट बडिगाड खोलामा ख’सेको हो। जीपमा १८ जना सवार थिए।
  दुर्घ’टनामा एकजना अझै हरा’इरहेका छन् ।

  दुर्घ’टनामा मृ’त्यु हुनेहरु ; अन्दाजी वर्ष २६ की सुचना कार्की, अन्दाजी वर्ष ६५ का धनबहादुर कार्की, अन्दाजी वर्ष ४० की बसुन्धरा कार्की, इस्मा गाउँपालिका ३ की अन्दाजी वर्ष २३ की माया थापा, नवलपरासी बर्दघाट बस्ने अन्दाजी वर्ष ६० की भुमा कार्की, बाडिगाड गाउँपालिका ५ बस्ने अन्दाजी वर्ष २५ की लक्ष्मी केसी, इस्मा गाउँपालिका ४ की अन्दाजी ४० वर्षीय सीता कार्की, इस्मा गाउँपालिका ४ की अन्दाजी १० वर्षकी अनुस्का कार्की, इस्मा ४ वस्ने अन्दाजी ६५ वर्षका झवि कार्की, इस्मा ४ बस्ने अन्दाजी ४० वर्षका महेन्द्र कार्की, अन्दाजी वर्ष ४५ का भूमि कार्की, अन्न्दाजी वर्ष २५ की मीना बस्नेत, अन्दाजी वर्ष ३० की तुलसी कार्की, अन्दाजी वर्ष ६५ का धनबहादुर कार्की रहेका छन् ।

  त्यसैगरी घा‘इते हुनेहरुमा इस्मा गाउँपालिका ५ दोबाटोका २५ वर्षीय रेशम थापा, सूचना कार्कीका ५ वर्षीय छोरा र अर्का एकजना रहेका छन् । दुर्घ’टनामा परेका अन्दाजी ६० वर्षका धनबहादुर कार्की भने अझै हराइरहेका छन् । दुर्घ’टनामा घाइते भएकाहरुलाई लिनका लागि काठमाडौंबाट अपरान्ह १ बजे नेपाली सेनाको हेलिकप्टर बुर्तिवाङका लागि उडेको छ

  बढी भार र तीव्रगतिले दुर्घ’टना भएको प्रहरीले प्रारम्भिक अनुमान गरेको छ। उक्त घट’नास्थलमा अहिले ईलाका प्रहरी कार्यालय बुर्तिवाङ, प्रहरी चौकी भिमगिठेका प्रहरी र स्थानीयले उद्दार गरिरहेका छन्। रातोपाटी

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।