• बाँदरबाट बाली जोगाउन कुकुरलाई बाघ

  December 3, 2019     12:14 pm

  १७ मंसिर । खेतीबालीमा बाँदर आएर खेतीबाली नष्ट गर्न थालेपछि किसानहरुले एक अचम्मको उपाय लगाएका छन । भारतको कर्नाटकको बदबासीमा भएको घटनामा त्यहाँ मानिसहरुले बाँदर भगाउन अनौठो उपाय अपनाएका हुन । उनीहरुले आफनो कुकुरको शरिरमा कालो रंग दलिदिएर उसलाई बाघ जस्तो बनाएर खेती रुघँन पठाएका हुन ।

  उक्त कुकुरलाई सिधै हेर्ने हो भने उक्त कुकुर ठ्याक्कै बाघ जस्तो देखिन्छ । यो उपायले निक्कै नै प्रभावकारी रुपमा काम पनी गरेको छ । उक्त कुकुरलाई देखेपछि बाँदरहरु बाघ भनेर तर्सिएर भाग्ने गरेका छन । उक्त कुकुर भने बाँदरहरुका अघी भुक्दैन । भुकेमा भने कुकुर भनेर बाँदरले थाहा पाउने हुनाले यसलाई भुक्न दिइएको छैन । उक्त कुकुरको शरिरमा कपाल कालो पार्ने कलर लगाइदिएको हो । एजेन्सी

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।