• कास्की क्षेत्र नम्बर २ उपनिर्वाचनमा नेकपाकी विद्या भट्टराई अधिकारी विजयी

  December 1, 2019     8:01 pm

  पोखरा मंसिर १५   उपनिर्वाचन अन्तर्गत कास्की क्षेत्र नम्बर २ मा भएकाे प्रतिनिधीसभाकाे उपनिर्वाचनमा नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी नेकपा की उम्मेदवार विद्या भट्टराई अधिकारी विजयी भएकी छिन् । नेकपा उम्मेदवार भट्टराईले निकटतम प्रतिस्पर्धी नेपाली काँग्रसका उम्मेदवार खेमराज पाैडेललाइ फराकिलाे मतान्तरले पराजित गरेकी छिन् । उनले २४ हजार ३ सय ९४ मत प्राप्त गरि विजयी भए। निकटतम् प्रतिद्व’न्द्वी नेपाली कांग्रेसका खेम राज पौडेललाई ८ हजार ४ सय ३ को अन्तरले पराजित गरेकि छिन्।

  नेपाली कांग्रेसका उम्मेदवार पौडेलले १५ हजार ९ सय ९१ मत प्राप्त गरे । कूल ७१ हजार ८ सय ७१ मतदाता रहेको कास्की क्षेत्र नम्बर २ मा ४५ हजार ५ सय ४६ मत खसेको थियो । जसमध्ये ६ सय मत बदर भएको निर्वाचन आयोगले जनाएको छ । यस्तै समाजवादीले १ हजार ९ सय २० मत, राप्रपाले १ हजार १ सय ५३ मत पाएका छन् ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।