• कास्की -२ को निर्वाचन सम्पन्न, ६३ दशमलब ४१ प्रतिशत खस्यो

  November 30, 2019     5:25 pm

  आज सम्पन्न उपनिर्वाचन अन्तर्गत कास्की क्षेत्र नम्बर २ को मतदान सकिएको छ । निर्वाचनमा करिब ६३ दशमलब ४१ प्रतिशत मत खसेको छ । ७१ हजार ८ सय ७१ मतदाता रहेको ४५ हजार ५ सय ७९ मत खसेको छ । मतदानका लागि कास्की निर्वाचन क्षेत्र नम्बर २ मा ३२ मतदान स्थल र ८२ मतदान केन्द्रहरु तोकिएको थियो । कास्की क्षेत्र नम्बर २ मा प्रतिनिधि सभाका लागि भएको उपनिर्वाचन छुट्पुट् घटना बाहेक शान्तीपुर्ण रुपमा सम्पन्न भएको छ

  उपनिर्वाचन कार्यक्रम अन्तर्गत कास्की -२ मा प्रतिनिधी सभा सदस्यका लागि निर्वाचन भएको हो । अहिले बेलुका ५ बजेदेखि ७ बजे सम्म मतपेटिका संकलन, ७ बजे सर्वदलिय बैठक तथा बैठक सकिए लगत्तै मतगणना हुने निर्वाचन कार्यलय कास्कीले जनाएको छ । फोटो : कन्चन थापा

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।