• जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीमा डष्टविन वितरण

  March 26, 2019     10:21 pm

  पोखरेली न्युज १२ चैत / स्वच्छ हराभरा, पोखरा अभियानलाई सार्थक बनाउने उद्देश्यले बाबा फाउण्डेसन नेपालले रोटरी क्लब अफ पोखरा न्यूरोडको सहकार्यमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीलाई डष्टविन वितरण गरेकोे छ ।


  मंगलबार आयोजित एक कार्यक्रममा फाउण्डेसनका उपाध्यक्ष सरिता ताम्राकार, सचिव टंकराज अधिकारी, रोटरी क्लब अफ पोखरा न्यूरोडका निर्वमान अध्यक्ष प्रेमप्रसाद शर्मा र ईलेक्ट प्रेसिडेन्ट दिनेशचन्द्र बास्तोला लगाएतले जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीका प्रमुख प्रहरी उपरिक्षक ओमबहादुर रानालाई १० थान डस्विन हस्तान्तरण गरेका थिए ।


  कार्यक्रममा जिल्ला प्रहरी कार्यालय कास्कीका प्रमुख प्रहरी उपरिक्षक ओमबहादुर रानाले वालवालिका र वातावरण जस्तो संबेदनशिल क्षेत्रमा काम गरेको संस्था बाबा फाउण्डेशनले यस कार्यालयमा डष्टविन दिएकोमा धन्यवाद ब्यक्त गर्दै संस्थाको उत्तरोत्तर प्रगतिको कामना गरेका थिए ।


  फाउण्डेशनका उपाध्यक्ष सरिता ताम्राकारको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा फाउण्डेशनका सचिव टंकराज अधिकारी, रोटरी क्लब अफ पोखरा न्यूरोडका निर्वमान अध्यक्ष प्रेमप्रसाद शर्मा र ईलेक्ट प्रेसिडेन्ट दिनेशचन्द्र बास्तोला लगाएतले वालवालिका र वातावरणको बारेमा आ–आफ्नो भनाई राखेका थिए ।


  कार्यक्रममा फाउण्डेशनका शुभचिन्तक पोखरा ७ घारीपाटन निवासी गीता अधिकारीको जन्मदिनको उपलक्ष्यमा फाउण्डेशनका उपाध्यक्ष सरिता ताम्राकार, सचिव टंकराज अधिकारी र कार्यसमिति सदस्य एवं रोटरी क्लब अफ पोखरा न्यूरोडका निर्वमान अध्यक्ष प्रेमप्रसाद शर्माले संयुक्त रुपमा शुभकामना सहित मायाको चिनो प्रदान गरेका थिए ।


  विगत १० वर्षदेखि बालबालिका र वातावरणको क्षेत्रमा काम गर्दै आइरहेको फाउण्डेशनले कुनै बैदेशिक सहयोग विना स्वदेशि श्रोत र साधनको पहिचान गरि परिचालनबाट वालबालिका र वातावरणको क्षेत्रमा कार्यक्रम सञ्चालन गर्दै आएको फाउण्डेशनका सचिव टंकराज अधिकारीले जानकारी दिए ।

  फाउण्डेशनले बिभिन्न सामुदायिक बिद्यालयमा अध्ययनरत गरिव जेहेन्दार निमुखा वालवालिकालाई पठनपाठनका लागि शैक्षिक सामाग्री वितरण गर्दै आएको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।