• मह जोडी निर्मित फिल्म ‘शत्रु गते’ युट्युबमा [फिल्मसहित]

  November 13, 2019     1:51 pm

  काठमाडौं – फिल्म ‘शत्रु गते’ युट्युब रिलिज भएको छ । प्रदीप भट्टराई निर्देशित यो फिल्म मंगलबार युट्युबमार्फत सार्वजनिक गरिएको हो । फिल्मले बक्स अफिसमा धमाकेदार व्यापार गर्न सफल भएको थियो । यसअघि अन्य स्ट्रिमिङ साइटमार्फत प्रदर्शन भइसकेको फिल्म युट्युबमा भने आज रिलिज गरिएको हो ।

  फिल्ममा दीपकराज गिरी, मदनकृष्ण श्रेष्ठ, हरिवंश आचार्य, पल शाह, आँचल शर्मा, प्रियंका कार्की। बसुन्धरा भुसाल, राजाराम पौडेल लगायतका कलाकारको अभिनय छ ।

  पूरा फिल्म हेर्नुस्

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।