• आइफोन १२ सार्वजनिक हुँदै, यस्तो हुनेछ फिचर

  November 12, 2019     12:48 pm

  एजेन्सी कार्तिक २४ । एप्पलले २०२० मा आइफोन १२ सार्वजनिक गर्ने भएको छ । एप्पलले आइफोन १२ चलाउन सजिलो हुने गरी सानो आकारमा सार्वजनिक गर्न लागेको हो ।यतिबेला एप्पलले सो विषयमा छलफल तथा परामर्श गरिरहेको छ । यस अघि एप्पलले ठूलो डिस्प्ले साइजमा आइफोन सार्वजनि गर्दै आएको थियो ।

  फोनएरेनाद्वारा सिर्जना गरिएको आइफोन १२ केही वर्ष अघि सार्वजनिक भएको आइफोन ४ वा ५ जस्तै हुने सीनेटले जनाएको छ । जसमा सार्पर एजेससमेत हुनेछ ।एप्पलले १२० हर्ज रिफ्रेस रेटको साथमा डिस्प्ले ५।८ इन्चबाट घटाएर ५।४ इन्च बनाउने छ । आइफोन १२ मा पछाडि चार क्यामेरा समावेश गर्ने र फाइभ जी समर्थनको साथ आउने अनुमान गरिएको छ । यस अघि आइफोन ११ प्रोमा तीन वटा क्यामेरा समावेश थियो ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।