• अमेरिकाको दक्षिणी क्यालिफोर्नियामा उडिरहेको विमान आवासीय भवनको छतमा ख’स्यो

  November 9, 2019     7:12 pm

  लस एन्जलस-अमेरिकी राज्य क्यालिफोर्नियाको दक्षिणी भूभागमा बिहीबार एक सानो विमान मानव बस्तीमा ख’सेर दुर्घ’टना भएको छ । उक्त दुर्घ’टनापछि सो विमानका चालकको पनि मृ’त्यु भएको छ । उक्त विमान आवासीय भवनको छतमा ख’सेको थियो ।

  विमान छतमा ख‘स्नासाथ घरमा आ’गो लाग्ने त्रा’सले अ’ग्निनियन्त्रकहरु सो क्षेत्रमा तत्कालै पुगेका थिए । उक्त विमान अपल्याण्डको केबल विमानस्थलबाट उडेको थियो । प्रत्यक्षदर्शीहरुले उक्त विमान निकै होचोगरी उडेको र बस्तीको एक घरको छतमा ठो’क्किन पुगेको बताएका छन् ।

  त्यस घरमा एकजना पुरुष र उनको छोरा बसेका थिए । विमान छतमा ठो’क्किएपछि उनीहरु भने भा’ग्न सफल भएको स्थानीय टेलिभिजनले जनाएको छ । एकमात्र इन्जिन भएको सो विमान एसआर २२ नामको सानो विमान हो । उक्त विमानको दु’र्घटनाको कारण भने पत्ता लागेको छैन ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।