• पत्रकार महासंघ कास्कीका अध्यक्ष श्रेष्ठ सम्मानित

  November 2, 2019     9:53 pm

  १६ कार्तिक – नेपाल पत्रकार महासंघ कास्कीका अध्यक्ष दीपेन्द्र श्रेष्ठलाई ‘विन्ध्यवासिनी गीत संगीत पत्रकारिता सम्मान २०७६’ प्रदान गरिएको छ । पत्रकारिता मार्फत नेपाली गीत, संगीतको क्षेत्रमा पुर्याएको योगदानको कदर गर्दै रेडियाे अन्नपुर्ण पाेखराकाे प्रमुख कार्यकारी अधिकृत समेत रहनुभएका श्रेष्ठलाई शनिबार काठमाडौँको राष्ट्रिय नाचघरमा आयोजना भएको ‘विन्ध्यवासिनी गीत संगीत पत्रकारिता सम्मान २०७६’ बाट सम्मान गरिएको हो ।

  श्रेष्ठ विगत २५ वर्षदेखि निरन्तर पत्रकारिता क्षेत्रमा क्रियाशिल रहनु भएको छ । श्रेष्ठलाई नगद पन्ध्र हजार रुपैयाँसहित, दोसल्ला र सम्मान पत्रले वरिष्ठ संगीतकार दीपक जंगम तथा विन्ध्यवासिनी म्यूजिक प्रा.लि का अध्यक्ष लीना शर्मा रेग्मीले सम्मान गर्नुभएको हो ।

  काठमाडौँमा विन्ध्यवासिनी म्यूजीक तथा विन्ध्यवासिनी फाउण्डेसनले आयोजना गरेको विन्ध्यवासिनी म्यूजीक अवार्डको उत्कृष्ट पाँच मनोनयन सार्वजनिक तथा सम्मान कार्यक्रममा पत्रकार श्रेष्ठलाई सम्मानित गरिएको हो । सोही कार्यक्रममा वरिष्ठ गायक दीपक खरेललाई नगद ५० हजार रुपैयाँ सहित विन्ध्यवासिनी संगीत साधना सम्मान २०७६ र संगीतकार तथा गायक हरी लम्साललाई नगद पच्चिस हजार रुपैयाँ सहित विन्ध्यवासिनी संगीत रत्न सम्मान २०७६ बाट सम्मानित गरिएको थियो ।

  विविध सांस्कृतिक तथा साङ्गितिक प्रस्तुतीहरु सहित आयोजना गरिएको कार्यक्रममा ‘विन्ध्यवासिनी म्यूजीक अवार्ड २०७६’ का उत्कृष्ट पाँच मनोनयन सार्वजनिक गरिएको थियो । विन्ध्यवासिनी म्यूजीक अवार्डमा कुल ३१ विधा समावेश गरिएको छ । स्मरण रहोस् विन्ध्यवासिनी म्यूजिक अवार्ड मंसिर १४ गते राष्ट्रिय प्रज्ञा प्रतिष्ठानमा हुने अध्यक्ष लीना शर्मा रेग्मीले बताउनु भयो ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।