• नेकपाले बिद्या भट्टराईलाई कास्की २ को उम्मेदवार बनाउने निर्णय

  November 2, 2019     9:29 pm

  पोखरा १६, कात्तिक । नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) ले विद्या भट्टराईलाई कास्की क्षेत्र नम्बर २ बाट उम्मेदवार बनाउने निर्णय गरेको छ । नेकपा जिल्ला कमिटिको निर्णयलाई केन्द्रिय सचिवालयको शनिबार बसेको बैठकले भट्टराईलाई उमेदवार बनाउने निर्णय गरेको नेकपा कास्कीका अध्यक्ष कृृष्ण थापाले जानकारी दिए ।

  नेकपाका पार्टी अध्यक्षद्धय केपी शर्मा ओली र पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड, महासचिव इश्वर पोख्रेल सहितको टोलीले गरेको उक्त निर्णय गरेको हो । औपचारिक रुपमा घोषणा हुन भने बाँकी रहेको छ । नेकपा प्रदेश कमिटिले भट्टराई सहित सोमनाथ अधिकारी प्यासी, राजकाजी गुरुङ(करण) को नाम केन्द्रमा सिफारिस गरेको थियो । जिल्लाले भने भट्टराईको मात्रै नाम सिफारिस गरेको थियो ।
  केन्द्रबाट भट्टराईको उमेदवारीको निर्णय भएसंगै आइतबार नेकपा जिल्ला कमिटिको बैठक बसेर चुनावी योजना बनाउने भएको जिल्ला अध्यक्ष थापाले बताए ।

  संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्ययन मन्त्री रवीन्द्र अधिकारी हेलिकप्टर दु’र्घटनामा परी नि’धन भएको थियो। उनको नि’धनसँगै कास्की क्षेत्र नम्बर दुईमा प्रतिनिधिसभाका सदस्य पद रिक्त रहेको थियो । भट्टराई अधिकारीकी श्रीमती हुन्।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।