• बाल गायिका सिमोन कोनजुको स्वरमा सुनौलो विहानी गीत सार्वजानिक

  March 24, 2019     1:22 pm

  काठमाडौं । छ वर्षाकी बाल गायिका सिमोन कोनजुको स्वरमा सुनौलो विहानी वोलको गीत आफ्नौ युटुब च्यानलबाट सार्वजानिक गरेका छन्। एउटी छोरीले बाबा संग के कस्तो मायाको अपेक्षा गर्छन् भन्ने भाव समेटेको गीतलाई शब्दमा उतार्ने काम प्रकाश तामाङले गरका छन् भने  संगित कम्पोज तथा संगित संयोजन कुमार लामा योञ्जनको रहेको छ। साथै सुमन कोनजुको कन्सेपमा तयार गरिएको गीतको म्युजिक भिडियोको छायाङ्कन हरि कृष्ण शाही र निर्देशन जितेन्द्र राजउपाध्यायले गरेका छन्।  भिडियो हेर्न तलको लिङ्क क्लिक गर्नुहोला:-https://www.youtube.com/watch?v=6tWr8GHpX-I&feature=share&fbclid=IwAR3upUQFYG61iBxHqFWHwdBog3jiPJooCGptlr0n3BF71i9meYAASfruzWw

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।