• दशैं-तिहार अफर : भेष्पा र अप्रिलिया स्कुटरमा ३० हजारसम्म छुट

  September 25, 2019     12:16 pm

  असोज ८। दशैं र तिहारलाई लक्षित गरि डि–लाईफस्टाईल्सले भेष्पा र अप्रिलिया स्कुटर खरिदमा विशेष छुटको अफर ल्याएको छ।यो अफरमा स्कुटरको खरिदमा ३० हजारसम्मको छुटसहित अन्य लाभ लिन सकिने कम्पनीले जनाएको छ। विशेष छुटमा ५२ हजारसम्मको लाभ लिन सकिनेछ।

  यो अफरमा १५० सिसि भेष्पा खरिद गर्ने ग्राहकले ३० हजार नगद छुटसहित एसोसरिज तथा हेलमेट पाउने छन्। यसमा किस्ताबन्दी सुविधा पनि ग्राहकले पाउने कम्पनीले जनाएको छ।त्यस्तै, यो अफरमा जुनसुकै ब्रान्डका स्कुटर तथा मोटरसाइकलसँग साटफेर गर्न सकिने कम्पनीले जनाएको छ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।