• एनआरएनए अमेरिकाज क्षेत्रको उपसंयोजकमा बेदराजकाे उम्मेदवारी घोषणा

  September 23, 2019     10:51 pm

  काठमाडौं । गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) अमेरिकाज क्षेत्रको उपसंयोजक (डीआरसी)मा टेक्ससका बेदराज बस्नेतले उम्मेदवारी दिने घोषणा गरेका छन् । अमेरिकाज क्षेत्रका गैरआवासीय नेपालीहरुका साझा मु’द्दा बोकेर डीआरसीको उपसंयोजकमा उम्मेदवारी दिने निर्णय गरेको बस्नेतले बताएका छन् ।

  उनले अमेरिकाज क्षेत्रका राष्ट्रिय समन्वय समिति -एनसीसी)लाई मजबुत बनाउने प्रतिबद्धता समेत व्यक्त गरेका छन् । बस्नेतले २ कार्यकाल एनआरएनए अमेरिकाको कोषाध्यक्ष भएर काम गरेका थिए भने एक कार्यकाल सोही क्षेत्रबाट आईसीसी सदस्य चुनिएका थिए ।

  उनी हाल एनआरएनएका केन्द्रीय सदस्य छन् ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।