• भेस्पा एप्रिलिया खरिदमा बम्पर अफर–दशै, तिहार तथा छट विशेष

  September 16, 2019     6:05 pm

  पोखरा भदौ ३०। भेस्पा एप्रिलिया खरिदमा बम्पर अफर अन्तर्गत दशै तिहारलाई लक्षित गरी सिताज लाइफ स्टाइलले भेष्पा एप्रिलियाका विभिन्न व्राण्डहरुमा ग्राहकहरुले खरिद पश्चात हात खाली नरहने योजना अन्तर्गत विभिन्न खाले बम्पर अफरहरु प्राप्त गर्न सक्नेछन् ।

  दशैँ, तिहार र छट पर्वसम्म खोलिने उक्त अफर भदौँ २४ देखी सुरु भएर कार्तिक ३० सम्म गरी ६८ दिनसम्म चल्ने सिताज लाइफस्टाइलका सेल्स म्यानेजर आशिष श्रेष्ठले बताए । बम्पर अफर अन्तर्गत स्क्रयाच कार्ड मार्फत पाँच हजार देखी एक लाख सम्म नगद छुट वा बन्जी जम्प तथा जिप फलायरको टिकट प्राप्त गर्न सक्नेछन्, भने निशुल्क एशोसरिजमा पन्ध्र हजार सम्म प्राप्त गर्न सक्नेछन् ।

  यसैगरि बम्पर स्किम अन्तर्गत हरेक हप्ता लक्की ड्र मार्फत भाग्यशाली बिजेतालाई हेलीकप्टर द्धारा अन्नपुर्ण बेस क्यामप्को यात्रा गर्न पाउने छन् भने, खरिद कर्ताले फाइन्नसको सुविधा तथा एक्सचेन्ज पनि रहेको श्रेष्ठले बताए ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।