• ब्लशिनपल व्युटी सलुन दोस्रो वर्षमा प्रवेश

  September 15, 2019     11:02 pm

  पोखरा, २९ भदौ । ब्लशिनपल व्युटी सलुन प्रथम वर्ष पुरा गरी दोस्रो वर्ष प्रवेश गरेको अवसरमा सलुनले प्रथम वार्षिक उत्सव मनाउने भएको छ । गत सालमा भाद्रमा पोखराको नयाँबजारमा ३ जना महिला उद्यमीहरुले १ करोड ५० लाखको लगानिमा सञ्चालनमा अएको थियो । सलुनमा फेसियल, जेन्नटस सभिर्स, जेल, नेल स्क्स्टेन्सन, नेल आर्ट, मेनिकेयर, पेडिकेयर, आदि विभिन्न सौदर्य सम्बन्धी सेवा सुविधा प्रदान गरिएको सञ्चलन पक्षले जानकारी दिएको छ ।

  महिला तथा पुरुष दुवैको लागि खोलीएको सलुनमा पुरुषहरु प्राय हेयर कलर गर्न आउने गरेको सञ्चालिका शान्ति उदासले बताईन । सातामा सातै दिन विहान १० बजे देखि साझ ७ बजे सम्म सेवा दिने सञ्चालन पक्षको भनाई छ । प्रथम वार्षिक उत्सवको उपलक्ष्यमा विभिन्न अफर, लक्की ड्र पुरस्कारको समेत व्यवस्था रहेको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।