• एच.पि. ब्राण्डकाे दशैं अफर : सामान खरिद गर्दा स्क्र्याच कुपन, हात खाली नहुने

  September 12, 2019     9:16 pm

  पोखरा २८, भदौं । एच.पि.ब्राण्डका सामान खरिद गर्दा वडादशैंको अवसरमा हात खाली नहुने स्क्र्याच कुपन बजारमा आउने भएको छ । एच.पि. ब्राण्डको नेपालको लागि आधिकारीक बिक्रेता जेनेरेसन नेक्स्ट कम्युनिकेसन प्रा.लि.ले वडादशैंको अवसरमा हात खाली नहुने स्क्र्याच कुपन ल्याएको बुधबार पोखरामा आयोजना गरेको पोखरा कर्पोरेट तथा रिटेल मिटमा कम्पनीका निर्देशक राजेश भिमसरियाले बताए ।

  उनका अनुसार यो योजना यही भदौं २९ देखि कार्तिक २४ गतेसम्म लागु हुने भएको छ । उक्त योजनामा स्कुटर, ल्यापटप, मोवाइल, क्रोकरि सेट, चाँदीका सिक्का, मग, पेन, घडि र माउस उपहार पर्ने भएको निर्देशक भिमसरियाले बताए । एज.पी.ब्राण्डका ल्यापटप, कम्पुटर, प्रिन्टर, फोटोकपी मेसिन लगायतका सामानहरु विश्व बजारमा चलेसंगै नेपाल र पोखरामा यसको बजार उतिकै राम्रो रहेको हिमालयन कम्पुटरका संचालक जगन गुरुङले बताए । एज.पी.ब्राण्डका पोखरा क्षेत्रका बिक्रेता हिमालयन कम्पुटर सहित, पाण्डे कम्पुटर र कस्मिक कम्पुटर रहेको प्रा.लि.का निर्देशक निकिता भिमसरियाले बताइन् ।

  एज.पी. ब्राण्डका दक्षिण पुर्वी एसिया र कोरिया हेर्ने प्रबन्ध निर्देशक साहिद खाँन र कन्ट्री म्यानेजर इभान वाङले एच.पी. ब्राण्डको बारेमा चर्चा गर्दै एप.पी.ले सामान बिक्रि पछिको सेवालाई समेत ध्यान दिएको दाबी गरे । एच.पी. ब्राण्डकै सामानको नाममा बजारमा नक्कली सामानहरु आएकोले आम उपभोक्ताहरुले सक्कली ब्राण्ड पहिचान गर्न जेनेक्सको होलोग्राम भएको उत्पादन मात्र खरिद गर्न प्रा.लि.का प्रबन्ध निर्देशक पवन कुमार भिमसरिया आग्रह गरेको छ । जेनेक्सको ब्राण्डमा बजामरा कालोबजारी भएको उनले गुनासो गरे । कर्पोरेट तथा रिटेल मिटमा विभिन्न सांस्कृतिक कार्यक्रम समेत प्रस्तुतः गरिएको थियो ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।