• साल्ट ट्रेडिङ पोखरामा नुन र चिनीमा बिषेश छुट

  September 12, 2019     5:44 pm

  पोखरा २६, भदौं । साल्ट ट्रेडिङ कर्पोरेशन लिमिटेडले पोखरामा सहुलियत दरमा नुन र चिनी वितरण गर्न सुरु गरेको छ । नेपालीहरुको महान पर्व विजया दशमी तथा शुभ—दिपावलीको अवसरमा साल्ट ट्रेडिङले यही भदौं २४ गते देखि प्रति केजी नुनमा २ र प्रतिकेजी चिनीमा ५ रुपैया छुट सहित वितरण गर्न सुरु गरेकोे हो ।

  प्रति व्यक्ति एक दिनमा ६÷६ केजी नुन र चिनी वितरण गरिएको लिमिटेडकाका पोखरा शाखा निमिक्त कार्यालय प्रमुख सुरेस राजभण्डारीले बताए । पोखरा शाखामा नुन १८ रुपैया प्रतिकेजी र चिनी ७२ रुपैया प्रति केजीमा बिक्रि वितरण गरिएको उनले जनाए । कार्तिक १६ गतेसम्म यो छुटको व्याबस्था गनिरे भएको छ । स्टकको बारेमा कुनै चिन्क्ता लिन नपर्ने राजभण्डारीले बताए । दैनिक जसो उपभोक्ताहरु सहुलियतको नुन तथा चिनी लिन जाने गरेकाछन्।

  दशैं पर्वको अवसरमा केही निजी संस्थान तथा व्यावसायीहरुले केही बस्तुमा छुट दिएकाछन्। बजारमा हुने दैनिक उपभोग्य बस्तु माथि राज्यको अनुगमन प्रभावकारी नहुदा आम उपभोक्ताहरु दैनिक जसो गुणस्तरहिन, म्यान गुज्रिएका बस्तुहरु प्रयोग गर्न बाध्य भएको स्थानियको जन—गुनासो रहेको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।