• पोखरा स्टार सिजन टुको विजेता–जेनिशा पुन

  August 31, 2019     10:05 pm

  पोखरा भदौ १३ । ओपन डान्सीङ कम्पीटीसन २०७६ पोखरा स्टार सिजन टुको ग्रान्ड फिनाले सम्पन्न भएको छ । पोखरा स्टार सिजन टुको पहिलो र दोस्रो चरण पार गरी फाइनलमा प्रवेश गर्न सफल १५ जना प्रतियोगिले शनिबार पोखरा उधोग वाणिज्य संघको हलमा प्रतिस्पर्धाका लागी सहभागी भएका थिए ।पोखरा स्टार सिजन टुका लागी अडिसन राउन्डमा ६१ जना सहभागी भएका थिए, जसमध्येवाट गा्रन्ड फिनालेमा १५ जना पुग्न सहभागी भएका थिए ।

  प्रतिस्पर्धीहरुमध्येवाट १४ जनालाई पछाडी पार्दै प्रथम स्थान हासिल गर्न सफल जेनिशा पुनले पच्चीस हजार नगद, मेडल, सर्टिफिकेट, टोकन अफ लभ, टिसट हात पारेकी थिइन् भने, यसैगरी क्रमश दोस्रो, तेस्रो, सान्तवना पुरस्कार मोनिका काउचा घर्ती मगर, सागची गुरुङ, अमृता राना मगरले नगद रु प्रन्ध हजार, दश हजार, पाँच हजार र साथमा मेडल, सर्टिफिकेट, टोकन अफ लभ, टिसट आफ्नो पोल्टामा पार्न सफल भएका थिए ।

  यसैगरी उक्त प्रतियोगितामा वेस्ट युनिर्फम अन्तर्गत पवित्रा शाक्यले आफुलाई दर्ज गर्न सफल भएकी थिइन् भन,े दर्शक च्वाईस अन्तर्गत अनुष्चा गुरुङ छनोट भएकी थिइन् । प्रतियोगितामा अनुशासन तर्फ फोर्डन थापा छनोटमा पर्न सफल भएकी थिइन् ।पोखरा स्टार खुला एकल नृत्य प्रतियोगिताका लागी मुख्य प्रायोजक ह्याप्पी ड्रिकिङ्ग वाटर, सह–प्रायोजकमा लुक गुड निट वेयर तथा पिन्टीङ पार्टनरमा प्रफेक्ट पीन्टीङ सोलुसनले साथ दिएको थियो । निर्णायक मण्डलमा वरिष्ठ नृत्य निर्देशक मिन गुरुङ, सन बहादुर गुरुङ तथा दुर्गा गुरुङ रहेका थिए ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।