• पोखरामा खुल्यो पहिलोपटक नेपजरी बुटिक

  August 30, 2019     7:17 pm

  पोखरा १३ भदौ। युवा व्यवसायी तथा फेसनकर्मी विजय क्षेत्रीले पोखरामा पहिलोपटक सम्पुर्ण सेवा सुविधा सहित नेपजरी बुटिक सञ्चालनमा ल्याएका छन् । पोखरामै पहिलोपटक विक्री, साटफेर तथा भाडामा आफुले बुटिक सञ्चालनमाल्याएको सञ्चालक क्षेत्रीले बताए ।

  बुटिकमा महिला तथा युवतीहरुको लागि साडी, लेहेङ्गा, ग्राउन, तथा डिजाईन अनुसारको कपडा तयार पारिने संचालक क्षेत्रीले जानकारी दिए। महेन्द्रपुल स्थित अन्नपुर्ण सुपरमार्केटको दोस्रो तल्लामा रहेको बुटिक बाट प्राप्त हुने केहि प्रतिशत रकम समाज सेवामा समर्पित गर्ने क्षेत्रीले बताए । पोखरामा रहेर लामो समयदेखी फेसन क्षेत्रमा काम गरेको र देश तथा समाजमै रहेर काम गर्ने मनसायले आफुले बुटिक सञ्चालनमा ल्याएको क्षेत्रीले जानकारी दिए ।

  करिब ४० लाखको लगानीमा सञ्चालनमा आएको बुटिकमा ३ जनाले प्रत्यक्ष रोजगारी पाएका छन् ।पछिल्लो समय विदेश जानेको बढ्दो संख्या र युवाहरुमा देखिएको बृतृष्णा प्रति पनि आफुले सञ्चालनमा ल्याएको बुटिकबाट पाठ सिक्न र युवाले स्वदेशमै केही गर्नुपर्छ भन्ने मनसाय बनाउनुपर्नेमा सञ्चालक क्षेत्रीले जोड दिए

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।