• पोखरा विमानस्थलको ४५ प्रतिशत निर्माण कार्य सम्पन्न, ६ महिना अघि सम्पन्न भए रथ यात्रा गराउने

  August 28, 2019     2:49 pm

  पोखरा, ११ भदौं

  संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्री योगेश भट्टराईले पोखरा विमानस्थल निर्माण कार्य निर्धारित मिति भन्दा ६ महिना अघि सके निर्माण कम्पिनीलाई रथ यात्रा गराउने उद्घोष गरेका छन् । मन्त्री भट्टराईले बुधबार निर्माणधिन पोखरा विमानस्थलको अवलोकन गरेका थिए । उनले निर्माण कम्पनीलाई निर्धारित मिति भन्दा अघि निर्माण गर्न आग्रह गर्दै ६ महिना अघि निर्माण सकेको खण्डमा पोखरामा रथ यात्रा गराउने उद्घोष गरेका हुन्। गण्डकी प्रदेशकै पर्यटनको विकासमा उक्त विमानस्थल महत्वपूर्ण रहेको भन्दै मन्त्री भट्टराईले विमानस्थल निर्माण भएसंगै यस क्षेत्रको पर्यटनमा थप बृद्धि हुने विश्वास व्यक्त गरे ।
  पोखरा विमानस्थल करिब २२ अर्वको लगानीमा सन् २०२१ जुलाइ १० भित्र सकिने गरी चाईनिज कम्पनी सि.ए.एम.सी. ले निर्माणको जिम्मा लिएको होे । पोखरा विमानस्थलको निर्माण कार्य हालसम्म करिब ४५ प्रतिशत सम्पन्न भएको चाईनिज सि.ए.एम.सी. कम्पनिका जनसम्पर्क अधिकृत कृष्ण प्रसाद चापागाईले बताए ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।