• क्लिन एडका उत्पादन गण्डकी प्रदेशमा

  August 27, 2019     6:02 pm

  पोखरा भदौ १० । कपडा धुने डिटर्जेन्ट पाउडर क्लिन एड पोखरासहित गण्डकी प्रदेशका बजारमा बिक्री सुरु भएको छ । गण्डकी क्षेत्रको आधिकारिक बिक्रेता न्यु क्षितिज ट्रेडर्सले सोमबार एक कार्यक्रमका बीच क्लिन एडको बिक्री सुरुवात गरेको हो ।

  क्लिन एड अन्य पाउडरको तुलनामा सस्तो तथा राम्रो रहेको न्यु क्षितिजका सञ्चालक हरिराज पन्तले बताए । न्यु क्षितिज गण्डकी प्रदेशको ‘सुपर स्टकिस्ट’ हो भने न्यु क्षितिज अन्तर्गत प्रदेशमा १२ वटा वितरक राख्ने तयारी भएको पन्तले जानकारी दिए ।

  माटो रहित, बास्नादार, मिच्न नपर्ने, आधा घण्टा भिजाए हुने लगायतका विशेषता पाउडरमा रहेको पन्तले बताए । ‘सस्तो मूल्यमा राम्रो पाउडर बजारमा आएको छ,’ उनले भने । ८०० ग्रामको १ सय रुपैयाँ, ४०० ग्रामको ५० रुपैयाँ र ८० ग्रामको १० रुपैयाँ मूल्य पर्ने पन्तले जानकारी दिए ।

  क्लिन एडका डिस वास भाडा धुने सावुन, स्टिल जाली, नाइनल पोलिस्टर जाली लगायतका प्रडक्ड बजारमा आएका छन् । कम्पनीले स्याम्फु, ट्वाइलेट क्लिनर लगायतका प्रडक्ट बजारमा ल्याउने तयारी गरेको बताइएको छ । क्लिन एड नेपालको उद्योग जीतपुर बारामा छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।