• प्रदेश प्रदेशमा गाईजात्रा

  August 15, 2019     11:35 pm


  पोखरा ३० । लायन्स क्लब अफ पोखरा पिस सोसाईटीको आयोजनामा भदौ ६ गते शुक्रबार प्रदेश प्रदेशमा गाईजात्रा कार्यक्रम हुने भएको छ ।
  पोखराको सभागृहमा साझ ४ बजेबाट शुरुहुने गाईजात्रा विशेष कार्यक्रममा राष्ट्रिय तथा अन्तर्राष्ट्रिय स्तरमा ख्याती प्राप्त कलाकारहरु मनोज गजुरेल, सैलेन्द्र सिम्खडा, सुरेन्द्र केसी, (मुलाको साग) शिव शंखर रिजाल (जोगिन्दर) सुवोध गौतम, यमन श्रेष्ठ, सन्ध्या बुढाा (काउली बुढी) आदी कलाकारको प्रस्तुती रहने भएको बिहिबार आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा प्रचार प्रसार संयोजक बोधराज रेग्मीले बताए ।
  पोखरामा गाईजात्रा कार्यक्रम नभएको वर्षै पछि लायन्स क्लब अफ पोखरा पिस सोसाईटीले कार्यक्रमको संयोजन गर्नु सम्पूर्ण गण्डकी प्रदेश वासीहरुको लागि गौरव र मनोरञ्जनको अवसर भएको साथै कार्यक्रमबाट आएको आम्दानीले विभिन्न सामाजिक तथा सांस्कृतिक क्षेत्रमा कार्य गर्न सोच क्लबले बनाएको र सकारले ल्याएको पर्यछन वर्ष २०२० सफल बनाउन समेत केही टेवा पुग्ने अपेक्षा रहेको कार्यक्रम संयोजक शैलेन्द्र कार्मचार्य बताए । कार्यक्रममा प्रवेश शुल्क १००० र ५०० तोकिएको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।