• ट्होटे पर्वमा’ शैक्षिक संस्था बिदा हुने

  August 12, 2019     2:57 pm


  पोखरा साउन २७ । पोखरा महानगरपालिकाको शैक्षिक प्रशासन महाशाखाले भोली परेको ट्होटे पर्वको उपलक्ष्यमा साउन २८ गते मङगबारका दिन बिदा दिने भएको छ ।


  तमुधिं नेपाल केन्द्रीय कार्यालयको पत्रअनुसार स्थानीय बिदा दिने गरी लोप हुन लागेको सांस्कृतिक पर्वलाई सरक्षण गर्न अपिल गर्दै, महानगरपालिका अन्तर्गत रहेका सम्पूर्ण विद्यालयहरुले आवश्यक सहयोग गर्न शैक्षिक महाशाखाले सूचना मार्फत आह्वन गरेको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।