• बेगनासताल सरसफाई अभियानको ६९ औं श्रृंखला सम्पन्न

  August 10, 2019     10:14 pm

  लेखनाथ÷साउन २५ । बेगनास युवा क्लवको बृहत बेगनासताल सरसफाई अभियान अन्र्तगत शनिवार ६९ औं श्रृंखला सम्पन्न भएको छ ।
  क्लवका अध्यक्ष रामवहादुर रानभाटको नेतृत्वमा बेगनासताल महिला समूह, होटल तथा रेष्टुरेण्ट एशोसियशन अफ लेखनाथ, बेगनासताल बजार व्यवस्थापन समिति, रानाभाट सेवा समाज बेगनासताल, मिलनसार तमु समाज, नमूना टोल विकास संस्था, शिलशिला इङ्गलिस स्कुल तथा रेडगोल्ड मन्टेश्वरी पोखरा ३१ का विद्यार्थी सहितको टोलीको सहभागिता रहेको थियो ।
  सहभागीले बेगनासताल बजार, बेगनासताल प्रवेशद्धार, मन्दरेपार्क, डयामसाइड क्षेत्रमा गरी १० बोरा फोहर संकलन गरेको क्लवका अध्यक्ष रानाभाटले जानकारी दिए । क्लवले निरन्तर जारी राखेको बेगनासताल सरसफाई अभिायन ६९ औं श्रृंखलासम्म आइपुग्दा विस्तारै जनचेतना अभिबृद्धि हुँदै गएको उनले बताए ।
  स्थानीयले पूर्णरुपमा साथ दिएको बताउँदै, क्लवका अध्यक्ष रानाभाटले बेगनासताल क्षेत्र घुम्न आउँनेहरुले डष्टविनमा फोहर व्यवस्थापन नगरिदिदा थोरै समस्या भएको उल्लेख गर्दै, जनचेतनाका थप अभियानहरु गर्दै लगिने समेत बताए ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।