• यस्ताे भए तपाईको प्रेम सम्बन्ध धेरै समय टिक्दैन्

  July 31, 2019     10:21 pm

  एजेन्सी । कयौँ सम्बन्ध सुरुवातमा निकै राम्रो हुने गर्दछ, तर जसरी समय वित्दै जान्छ सम्बन्धमा पनि मधुरता कम कम हुँदैजान्छ। जीवन साथीसँग रहेर पनि तपाई एक्लो महशुस गर्न थाल्नुहुन्छ । तपाईको सम्बन्ध तपाईका लागि बोज बन्न थाल्यो भने सम्बन्ध विच्छेदसम्म पुग्ने गर्दछ । आज हामी तपाईलाई कस्ता लक्षण देखिए भने तपाईको सम्बन्ध टुट्ने सम्भावना रहन्छ भन्ने बारेमा जानकारी दिदैछौँ।

  चाडै रिसाउनु : यदी तपाईको पार्टनर सानो सानो कुरामा पनि तपाईसँग रिसाउने गर्दछ भने तपाईको सम्बन्ध लामो समयसम्म चल्दैन्। हरेक कुरामा तपाईसँग बहस गर्नु रिसाउनु जस्ता क्रियाकलाप भएमा तपाईले सोच्नुहोस् तपाईको पार्टनरमा कुनै गडबढ छ। यस्तो सम्बन्ध धेरै लामो समय राख्नु भन्दा बीचमै खतम गरेको राम्रो मानिन्छ।

  आत्मसम्मानमा कमी : प्रेम सम्बन्धमा एक अर्काको सम्मान निकै जरुरी हुने गर्दछ। कुनै न कुनै रुपमा तपाई एकअर्कोलाई सहयोग पनि गरिरहनु भएको हुन्छ। यदी तपाईलाई लाग्छ की तपाईको पार्टनर तपाईलाई पटक पटक निचा दिखाउने गर्दछन् वा उनका कारण अपमानित हुनु पर्छ भने तपाईको सम्बन्ध लामो समय टिक्दैन्।

  सधै आफूलाई सही सोच्नु : यदी तपाई एक अर्कासँग निकै प्रेम गर्नुहुन्छ भने तपाईको पार्टनरले तपाईलाई गलत बनाएर आफूलाई सही सावित गर्दैन्। यदी तपाईको पार्टनरले हरेक कुरामा आफूलाई नै सही भन्ने बनाउछ भने यस्तो प्रेममा तपाई खुसी हुन सक्नुहुन्नन्। यो सम्बन्ध टिकाउनु भन्दा छुट्टिएकै राम्रो मानिन्छ।

  प्रेममा बनावटीपन लाग्नु : यदी तपाई आफ्नो प्रेमसँग सन्तुष्ट हुनुहुन्न । असहज महशुस गर्नुहुन्छ । तपाई ठिक हैन भन्ने जान्दाजान्दै पनि तपाई खुसीको नाटक गर्नुहुन्छ भने यो सम्बन्धमा तपाईलाई कहिलै खुसी मिल्नैन्। झुटो र देखावटी प्रेम लामो समयसम्म टिक्न पाउदैन्।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।