• ‘यी हुन् नेपाली फिल्म बजारका अमिताभ बच्चन’ भारतीय सञ्चारमाध्यममा राजेश हमालको चर्चा

  July 31, 2019     10:03 pm

  काठमाण्डौ / महानायक राजेश हमाललाई भारतीय सञ्चारमाध्यमले भारतीय अभिनेता अमिताभ बच्चनसँग तुलना गरेको छ। लेखमा महानायक हमालको करिअर ग्राफलाई प्रस्तुत गरएको छ । ढिला विवाह गरेका हमालको वैवाहिक जीवनसमेत लेखमा प्राथमिकतामा छ। जहाँ हमालले २२ वर्ष कान्छी श्रीमती मधु भट्टराईसँग विवाह गरेको रोचक प्रसंग छ।

  भारतीय सञ्चारमाध्यम आजतकले ‘यी हुन् नेपाली फिल्म बजारका अमिताभ बच्चन’ शीर्षकमा राजेश हमालका सम्बन्धमा लेख प्रकाशित गरेको छ।लेखमा भारतमा अमिताभको जस्तै नेपालमा महानायक हमालको क्रेज रहेको उल्लेख गरिएको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।