• जंगली च्याउ खाँदा बुहारीको ज्यान गयो, सासू बिरामी

  July 30, 2019     7:59 pm

  काठमाडौं साउन १४ । जंगली च्याउ खाँदा पाँचथरमा एक जनाको ज्यान गएको छ । जंगली च्याउ खाँदा फाल्गुनन्द गाउँपालिका–५ फाक्तेपकी ४८ वर्षीया सुनिता चेम्जोङको ज्यान गएको हो ।

  गएको साउन ७ गते जंगलबाट ल्याएको च्याउ खाएपछि बिरामी भएकी उहाँको विराटनगरको नर्सिङ होममा उपचारको क्रममा मंगलबार ज्यान गएको फाल्गुनन्द गाउँपालिका–५ का वडाध्यक्ष अबिन्द्र चेम्जोङले बताउनुभयो । जंगली च्याउ खाँदा सुनिताकी ७० वर्षीया सासू सन्चमाया चेम्जोङ बिरामी परेकी छिन् । उहाँको बिर्तामोडको मनमोहन अस्पतालमा उपचार भैरहेको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।