• बुद्ध एयरले पोखरा–भैरहवा रुटमा सबैभन्दा सस्तो उडान

  July 28, 2019     9:10 am

  पोखरा, ११ साउन / बुद्ध एयरले करिब एक वर्ष देखि पोखराबाट भैरहवा र भरतपुर सम्म दैनिक उडान गरिरहेको छ । यो रुटमा उडान गर्दा अब केही सस्तोमा टिकट पाइने गरि बुद्धले भाडादरमा परिर्वतन गरेको छ । अहिले सम्म बुद्धले पोखरा–भैरहवा रुटमा एकतर्फी ४३ सय रुपैयाँ लिँदै आएकोमा अब सस्तो भाडादरमा पनि यात्रुहरु उड्न पाउने छन् ।

  बुद्धले पोखरा–भैरहवा रुटमा सबैभन्दा सस्तो २७ सय रुपैयाँमा उडान गर्ने बुद्धका पोखरास्थित स्टेशन म्यानेजर गौतम बरालले जानकारी दिए । पोखरा–भरतपुरमा अहिले सम्म ३८ सय रुपैयाँ रहेकोमा अब सस्तोमा २५ सय रुपैयाँमा पनि उड्न पाइनेछ । विदेशीका लागि भने बुद्धले पोखराबाट भैरहवा सम्म ५४ अमेरिकी डलरमा झारेको छ ।

  भरतपुरका लागि ५३ अमेरिकी डलर पर्ने बराले बताए । विदेशीका लागि यो शुल्क यसअघि भैरहवासम्म ९८ र भरतपुरसम्म ९४ अमेरिकी डलर थियो । उनले यात्रुको चाप बढ्दा केही महंगो र यात्रु कम भएको अवस्थामा सस्तोमा टिकट पाइने बताए ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।