• यूनाइटेड अरब इमिरेट्स (यूएई) को फुजाईरामा फुटसाल प्रतियोगिता हुने

  July 27, 2019     11:48 pm

  खाडी मुलुक यूनाइटेड अरब इमिरेट्स (यूएई) को फुजाईरामा फुटसाल प्रतियोगिता हुने भएको छ । फ्रेण्ड युनाइटेड क्लब फुजिइराको आयोजनामा हुने उक्त प्रतियोगिता यहि वर्षको अगस्ट १ मा हुने भएको हो ।

  प्रतियोगिता सोही दिन साँझ शुरु भएर राति अवेर सम्म सकिने आयोजकले जनाएको छ । प्रतियोगितामा कास्की ११ सहित १२ टिमले प्रतिष्पर्धा गर्ने आयोजक संस्था फ्रेण्ड युनाइटेड क्लबले जनाएको छ । प्रतियोगितामा खाडी मुलुकमा कार्यरत यूवा खेलाडीहरुले सहभागिता रहने भएको आयोजक कलबका बिपिन टण्डनले जानकारी दिए ।

  प्रतियोगितामा उपाधी विजेताले ५ हजार १ सय ११ धिराम र उपविजेताले ३ हजार १ सय ११ धिरामका साथमा ट्रफी, मेडल र प्रमाणपत्र पाउने भएका छन । प्रतियोगिताका दिन नजिकिंदै जाँदा यूवाहरुमा जोस समेत उत्तिकै बढेको कास्की ११ का एक टिम म्यानेजर राहुल श्रेष्ठले पोखरा स्पोर्टसलाई बताएका छन । कास्की ११ लाई हिमाल रेमिटले खेलाडीका लागि आर्कषक जर्सी प्रायोजन गरेको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।