• यु ए ई मा नेपाली व्याटमिन्टन खेलाडीहरु उदाउदै

  July 27, 2019     11:44 pm

  युएइमा भइरहेकाे दाेस्राे वाकएहेड खुल्ला व्याटमिन्टन प्रतियाेगितामा विक्की बुढा मगर र सानिया चन्दकाे जाेडी विजयी बनेकाे छ । इतिहाड इङ्लिश स्कुल मा भएको मिक्स डबलकाे दोश्रो तथा अन्तिम दिनको खेलमा राम्रो खेलको प्रदर्सन गर्दै आफ्नो बिपक्षी जोडी केली पङिलिनन र सेन जर्गोसाकाे जोडी लाई २-१ ले पराजित गर्दै आफ्नो समुह डी बाट च्यम्पियन बनेकाे छ ।

  भर्खरै सम्म्पन्न आठौ राष्ट्रिय खेलमा प्रवेशबाट भागलिन एन आर एन समेतलाइ सहभगीताको ढोका खोले संगै खेलकुद प्रेमी हरुमा खुशी र आशाको दियाे बलेको छ । अहिले यु ए ई मा खेलका कार्यक्रमहरु हुँदै अाइरहेकाे छ । खेलकुदका कार्यक्रम बढनु खुशीको कुरा हो । पूर्व ब्याटमिन्टन खेलाडीहरु सुमन उदय, प्रमित उदय संगै थूप्रै क्षेत्रिय स्तरमा खेलेका खेलाडीहरु यहाँ सङठित् हुँदै नेपालीहरु को ऊपस्थिती बाक्लिदै गएको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।