• सशस्त्र प्रहरी बलको प्राङ्गणमा लायन्स टुरिजम सिटीले रोपे विरुवा

  July 27, 2019     9:26 pm

  पोखरा, साउन ११ । लायन्स क्लब अफ पोखरा टुरिजम सिटीले शनिवार पोखरामा बृक्षारोपण गरेको छ । सशस्त्र प्रहरी वल तालिम महाविद्यालय लामापाटनमा क्लबले बृक्षारोपण गरेको हो । सो अवसरमा क्लबले विभिन्न जातका २ सय वटा विरुवा रोपेको क्लबका अध्यक्ष विनय थापाले जानकारी दिए ।
  बृक्षारोपणका लागि सशस्त्र प्रहरी वल तालिम महाविद्यालय लामापाटनलाई नै छनौट गरेकोमा क्लबलाई धन्यबाद दिदै प्रहरी बल महाविद्यालय पोखराका समादेशक वरिष्ठ सशस्त्र प्रहरी उपरीक्षक राजेन्द्र कुमार अधिकारीले पर्यावरण बचाउनका लागि वृक्षारोपण अनिवार्य भएकाले यो सम्पुर्ण नागरिकको दायित्व भएको बताए । कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी नेपाली सेनाका महासेनानी मच्छिन्द्र थापाले विश्वमा देखिएको ग्लोवल वार्मिङको खतरालाई कम गर्न तथा भावी पुस्तालाई सहि सलामत स्वच्छ संसार प्रदान गर्न पनि बृक्षारोपण अपरिहार्य रहेको बताए । लायन्स अन्र्तराष्ट्रिय डिस्ट्रिक ३२५ बि वान नेपालका क्लस्टर प्रमुख मदन कुमार मुल्मीले बृक्षारोपण गर्नु मात्रै ठुलो कुरा नभएको बताउदै रोपिएको विरुवालाई रेखदेख गरि हुर्काउनु पर्ने दायित्वलाई पनि मनन गर्नुपर्ने बताए । कार्यक्रममा जोन ८८ का जोन चियरपर्सन सुदिप पौडेल, रिजन चियरपर्सन कल्पना श्रेष्ठको उपस्थिती रहेको थियो ।
  क्लबका तृतिय उपाध्यक्ष किरण वानियाको संयोजकत्वमा भएको कार्यक्रममा द्धितिय उपाध्यक्ष सन्जय कुमार मल्लले स्वागत तथा निर्देशक किसन गिरीले ध्वजाको अभिबादन बाचन गरेका थिए । कार्यक्रमको सञ्चालन सचिव अर्जुन केसीले गरेका थिए ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।