• आईतबारदेखी पोखरामा टिभिएस बडा मेला

  March 17, 2019     2:11 pm

  टिभिएस मोटरसाईकलको गण्डकी धौलागिरी क्षेत्रको आधिकारिक विक्रेता बतास व्रदर्श प्रालिले चैत ३ गते आईतबार देखी ७ गतेसम्म बडा मेला कार्यक्रम गर्ने भएको छ ।

  पोखरा सभागृहमा‘टिभिएस बडा मेला, नगरौँ है अवेला’ भन्ने नाराका साथ हुने कार्यक्रममा टिभिएस मोटरसाईकल तथा स्कुटरको खरीद तथा साटफेरमा विभिन्न अफर तथा नगद छुट प्राप्त गर्ने सकिने टिभिएसका विक्री प्रवन्धक सन्तोष पोखरेलले बताए ।

  सो कार्यक्रममा जुनसुकै मोडलमा मोटरसाईकल नगुडे पनि न्यूनतम रु।२५ हजार मुल्याङ्कन, हरेक खरिदमा रु।पाँच हजार देखी एक लाखसम्मको स्क्रायच कुपन, मासिक रु। तीन हजार ८०० बाट किस्ताबन्दीको सूविधा, फ्रि मोटरसाईकल चेक अप, स्टन्ट शो, स्लो राईड प्रतियोगिता, फ्रि मिहेन्दी तथा फेस पेन्टिङ लगायतको सूविधा रहेको कम्पनीले जनाएको छ ।

  टिभिएस ब्राण्ड गण्डकी धौलागिरी क्षेत्रमा सर्वाधिक लोकप्रिय रहेको भन्दै पोखरेलले भने,‘ यो कार्यक्रम अहिलेसम्मकौ ठूलो प्रवद्र्धनात्मक कार्यक्रम हो । यसबाट ग्राहकले अहिलेसम्म प्राप्त गर्न नसकेको नगद छुट र अफर प्राप्त गर्न सक्दछन्।’

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।