• राधाकृष्णको डेव्यू भिडियो सार्वजानिक

  July 26, 2019     1:52 pm


  पोखरा, ८ साउन । मोडलिङमा रुचि राख्ने राधाकृष्ण बसौलाको पहिलो म्युजिक भिडियो ‘निस्ठुरीकै यादमा’ हो । उनले सोही गीतबाट नेपाली गीतसंगीतको क्षेत्रमा पाइला चालेका हुन् । पुस्तक प्रसादको आधुनिक गीतमा उनले सुस्मितासँग स्क्रिन सेयर गरेका हुन् । २०१६ मे ९ मा सार्वजानिक गरिएको भिडियोलाई म्युजिक नेपालको अफिसियल युटुव च्यानल मार्फत सार्वजानिक गरिएको छ ।


  पहिलो भिडियो आधुनिक गीतबाट गरेपनि उनको मोडलिङ प्रतिको मोह भने हटेको छैन् । यसपछि पनि उनले केही म्युजिक भिडियोमा सहायक भूमिका अभिनय गरेका छन् । ‘अभियनमा सानै देखि रुचि छ । त्यसको सोख केही म्युजिक भिडियो खेलेर पूरा गरेको छु,’ बसौला भन्छन् । उनको छिट्टै नयाँ म्युजिक भिडियो आउने तयारी रहेको सुनाए । ‘नयाँ भिडियोको लागि कुरा भइरहेको छ । तीज लगत्तै एउटा आसलाग्दो भिडियो गर्दैछु,’ उनले सुनाए ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।