• स्याङजामा सवारी दुर्घटनामा ३ जना घाईते

  July 23, 2019     5:13 pm

  वालिङ नगरपालिका ५ जगतभङज्याङ स्थित भित्री कच्चि सडक खण्डमा सवारी दुर्घटना हुँदा ३ जना घाइते भएका छन् । हरिनाशबाट वालिङ तर्फ आउदै गरेको ग१ज ४७५६ नं.को जिपको पछाडीको ढालाको चेन फुस्किदा दुर्घटना भएको हो ।

  दुर्घटनामा जिपमा सवार ८ जना मध्ये हरिनाश गाँउपालिका ६ बस्ने बसन्ती थापा, विष्णु थापा र गिता गोतामे घाईते भएका छन् । उनीहरुको उपचारको लागि प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्र वालिङमा सामान्य उपचार पश्चात गण्डकी मेडिकल अस्पताल पोखरा रिफर गरिएको छ ।

  चालक र जिपलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिई घटनाका बिषयमा थप अनुसन्धान भईरहेको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।