• हिमाल कलेज अफ म्यानेजमेन्टका विद्यार्थीलाई स्वागत

  July 21, 2019     9:16 pm

  पोखरा, ५ साउन
  पोखरा ८ बगाले टोलमा रहेको हिमाल कलेज अफ म्यानेजमेन्टले कक्षा ११ मा व्यवस्थापन संकाय र होटल व्यवस्थापन संकायका भर्ना भएका विद्यार्थीलाई स्वागत गरेको छ । हिलसाइड बोडिङ स्कुलको सहकार्यक्रमा कलेजले कक्षा ११ र १२ यस वर्ष देखी सञ्चालन गरेको हो । आइतबार एक कार्यक्रम गरेर कक्षा ११ मा भर्ना भएका विद्यार्थीहरुलाई स्वागत गर्दै उच्च शिक्षाको पाइला अगाडी बढाउन शुभकामना दिए । स्वागत कार्यक्रममा बरिष्ठ साइकोलोजिस्ट डाक्टर सुशिल कडेलले विद्यार्थीलाई उच्च शिक्षाका लागि शुभकामना दिदै निरन्तरको अध्ययनले नै सफल भइने बताए ।
  उनले विद्यार्थीलाई निरन्तर रुपमा अध्ययन गरेर अगाडी बढ्न सल्लाह दिदै पढाई,सामाजीक कार्य, खेलकुद लगाएतका क्षेत्रलाई पनि सगै अगाडी बढाउनु पर्ने बताए । कार्यक्रममा पोखरा महानगरपालिका शिक्षा अधिकृत जीवन रेग्मीले व्यवस्थापन र होटल म्यानेजम्यान्ट विषय व्यवहारीक विषय भएको भन्दै विद्यार्थीलाई पछि सम्म काम लाग्ने बताए ।
  कार्यक्रममा कलेज सञ्चालक सुदनकुमार मुल्मी, क्याम्पस प्रमुख हरी कार्की, सहाय क्याम्पस प्रमुख प्रदीप खनाल, हिलसाइड स्कुलका निर्देशक लिला पराजुली, कलेजका सञ्चालक मोतिराज तिमिल्सिना, अभिभावक होम नेपाली र विद्यार्थी सुमिता तिमिल्सिना विद्यार्थीहरुले पढाइ गर्दा मध्ये नजर गर्नु पर्ने कुराहरुमा जोड्दिएका थिए । हिमाल कलेजमा गण्डकी प्रदेशमा त्रिवि अन्र्तगतका नीजि क्याम्पसहरुमा विविएसमा सबैभन्दा बढि विद्यार्थीहरु पढ्दै आएका छन् । कार्यक्रममा विभिन्न सास्कृतीक कार्यक्रम प्रस्तुत भएको थियो ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।