• लायन्स क्लव सेभन लेक सिटीको रक्तदान

  July 19, 2019     10:06 pm

  पोखरा, ३ साउन ।
  लायन्स क्लव अफ लेखनाथ सेभेन लेक सिटीको बार्षीक कार्यक्रम अन्तरगत सुक्रवार राखेको रत्तदानमा ४५ युनिट रगत संकलन भएको छ ।स्थापनाको छोटो समयमा सामाजिक क्षेत्रमा काम गर्दै आएर नाम कमाउन सफल क्लवले राखेको रक्तदानमा पहिलो रत्तदाँता रोशना घिमिरेलाई ब्लड ब्याग हस्तान्त्रण गर्दै लायन्स क्लव ३२५ वी १ नेपालका सचिव विनोद ढुगानाले लायन्सहरु सामाजिक अभियान्ता र समाज सुधारका लागि कामदार भएर अगाडी वढ्नु पर्नेमा जोड दिएका थिए ।क्लवका अध्यक्ष हरि वस्तोकोटीको अध्यक्षतामा भएको सो कार्यक्रममा वडा नं २६ का वडाअध्यक्ष नारायण प्रसाद वराल,लायन्स क्लवका रक्तदान संयोजक शैलेन्द्रमोहन भटराई, रिजन चियर प्रसन सुर्यनारायण बराल, जोन चियर प्रसन शान्ता थापा, क्लवका सस्थापक अशोक प्रसाद बराल र पुर्व अध्यक्ष मधुसुधन कोईराला लगाएतले रक्तदानको महत्व र उपयोगीताका बारेमा जानकारी गराएका थिए ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।