• भेस्पा एप्रोलियाको पोखरा एक्सेन्ज क्याम्प २०७६ हुने

  July 17, 2019     9:47 pm

  पोखरा साउन १ ।
  उपभोक्ताको नयाँ स्कुटर चढ्ने चाहानालाई मध्यनजर गरी पोखराको आधिकारीक विक्रेता सीताज लाइफ स्टाइलले पोखरा एक्सेन्ज क्याम्प २०७६ असार २७ देखी साउन १५ सम्म सञ्चालनमा ल्याएको छ ।
  पोखरा एक्सेन्ज क्याम्प सिताज लाइफ स्टाइलको आफ्नै भवनवाट सेवा प्रवाहका साथै उक्त क्याम्प २० दिनसम्म चल्नेछ । उपभोक्ताले भेस्पा एप्रोलिया एक्सेन्ज क्याम्पमा आफुँसग भएका जुनसुकै कम्पनीका मोडेलका स्कुटर साटफेर गर्न सक्नेछन, भने उक्त स्कुटरको अतिरिक्त मूल्यांकन ७००० सम्म गरिनुका साथै २०७६÷०७७ को कर मिनाहा हुने भएको छ ।
  क्याम्पमा अन्य सामानहरुमा हेल्मेट, रेनकोट, कभर, क्यारीङहरु पनि फ्रिमा पाइने भएको छ । वजारमा भेस्पा एप्रोलियाका स्कुटरहरु महङगो भएको भन्ने आम उपभोक्ताको धारणा छ, जुन विल्कुल गलत छ भेस्पा एप्रोलियाका विभिन्न मोडलहरु छन् क्याम्पमानै आई वुझेमा उपभोक्ता लाभान्वित हुनेमा आफुँ विश्वस्त रहेको सिताज लाइफस्टाइलका सेल्स म्यानेजर आशिष श्रेष्ठले बताए ।
  अहिले वजारमा एप्रोलिया व्राण्डका एप्रोलिया स्ट्रोम १२५ सिसी, एस आर १२५ सिसी, एस आर १५० सिसी रहेको छ, भने भेस्पा व्राण्डमा नोट १२५, एल एक्स १२५, भी एक्सल १२५ र १५० सिसी, एस एक्सल मेटी १२५ र १५० सिसी बिक्री वितरण भष्रहेको संस्थाका प्रवन्ध निर्देशक अनुज वास्तोलाले जानकारी दिए ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।