• मुस्ताङमा विपद उद्दार सम्बन्धी अभ्यास सम्पन्न

  July 15, 2019     9:34 pm


  फाइल फोटो

  पोखरा ३० असार ।
  मुस्ताङको घरपझोङ गाउँपालिकामा रहेको खेल मैदानमा नेपाली सेना बज्रदल गण मुस्ताङको नेतृत्वमा नेपाली सेना,नेपाल प्रहरी र शसस्त्र प्रहरीको संयुक्त आयोजनामा दैविक प्रकोप विपद उद्वार सम्बन्धी अभ्यास सम्पन्न भएको छ । यही श्रावण ०३ गते सञ्चालनमा रहने उक्त अभ्यासमा नेपाली सेना , नेपाल प्रहरी र शसस्त्र प्रहरी गरी जम्मा ९८ जनाको सङख्यामा सुरक्षाकर्मीहरुको सहभागीता रहेको थियो ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।