• नेपाल उद्योग वाणिज्य संघ गण्डकीले प्रदेशको ढोकामा स्वागत गेट बनाउने

  July 14, 2019     8:35 pm

  फाइल फोटो

  पोखरा, २९ असार । नेपाल उद्योग वाणिज्य महासंघ गण्डकीले प्रदेशका मुख्य नाकाहरुमा प्रवेशद्धार बनाउने निर्णय गरेको छ । महासंघ गण्डकीको बैठकले नवलपुरमा २ तथा स्याङ्जा तथा तनहुँ र कास्कीको सिमानामा प्रवेशद्धार बनाउने निर्णय गरेको हो ।
  महासंघ गण्डकी प्रदेशका अध्यक्ष संजिवबहादुर कोइरालाका अनुसार गण्डकी प्रदेश आउने पर्यटक तथा सर्वसाधारणलाई स्वागत गर्ने तथा प्रदेश उद्योग वाणिज्य संघको उपस्थिति देखाउन प्रवेशद्धार बनाइन लागेको हो । अध्यक्ष कोइरालाका अनुसार बैठकले तनहुँको शुक्लागण्डकी, लमजुङको मध्यविन्दु उद्योग वाणिज्य संघ तथा तनहुँकै भिमाद नगर उद्योग वाणिज्य संघलाई प्रदेश महासंघको सदस्यता प्रदान गरिएको छ भने प्रदेशमा रहेका उद्योग वाणिज्य संघहरुलाई तालीम तथा गोष्ठी आयोजना गर्न ५० हजारदेखि १ लाख रुपैयाँसम्म प्रदान गरिने भएको छ । यसैगरी प्रदेश महासंघले नेपाल वन पैदावार संघ कास्कीलाई बस्तुगत सदस्यता प्रदान गरेको छ ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।