• लामाचौरमा मोटरसाइकल चोरि

  July 10, 2019     10:22 pm

  पोखरा असार २५।
  पोखरा १९ लामाचौरको चितेपानीमा बासुदेब आचार्यको आफनै घरमा राखिएको मोटरसाइकल आज राति हराएको बताइएको छ ।

  ग ५ प ५८४४ नम्बरको मोटरसाइकल आफनै निबासबाट हराएको बताइएको छ । मोेटरसाइकल के कसरी हराएको भन्ने थाहा अझैसम्म थाहा नभएको र उनले वडा प्रहरी कार्यालय जानकारि दिएको उनकी श्रिमती लक्ष्मि पौडेल आचार्यले हामीलाई जानकारी दिइन ।

  गत बर्ष चैतमा कास्की प्रहरीले बाइक चोर्ने गिरोहलाई पक्राउ गरेको थियो । त्यस पछि चौरीमा कमी आएता पनि गए राति पाखराा आफनै निवासबाट बाइक चोरी भएको छ । चोरी भएको बाइक कसैले देखेमा वा फेला पारेमा नजिकको प्रहरी कार्यलयमा बुझाइदिन आचार्यले आग्रह गरेका छन ।

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।