• प्रहरी कार्यालय अगाडिनै बम बिस्पोट

  March 14, 2019     3:08 pm

  फाइल फोटो

  फागुन ३० पोखरेली न्युज / जिल्ला प्रहरी कार्यालय नवलपुर अगाडिनै बम पड्केपछि प्रहरी चकित परेको छ। पूर्वी नवलपरासीको कावासोती फलफुलचोकमा आज बिहान ११ः३० बजे ठूलो अवाजमा बम पड्किदा स्थानीयहरु त्रसित बनेका छन । बम प्रहरी कार्यालय बाट १०० मिटर दुरीमा डिभिजन वन कार्यालय अगाडि पड्केको हो।

  यसरी प्रहरी कार्यालय नजिकै ठुलो आवाजमा बम पड्किदा सुरक्षामाथि नै प्रश्न चिन्ह खडा भएको छ। स्थानीयहरु निकै त्रसित छन् । बम पड्किदा कुनै मानवीय र भौतिक क्षति भने नभएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय नवलपरासी पूर्वका प्रहरी नायव उपरिक्षक लिलाराजा लामिछानेले जानकारी दिए । घटनाका बारेमा अनुसन्धान थालिएको उनले बताए । सकेट बम पड्केको हुनसक्ने अनुमान गरिएको भए पनि पुष्टि हुन बाँकी रहेको उनले बताएका छन् । स्रोत रातोपाटी

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।