• पाेखरेली न्युजकाे सहयाेग न्यु भिजन क्लबलाइ

  July 5, 2019     8:25 am

  म्याग्दे २ तनहुँकाे न्यु भिजन क्लबले सञ्चालन गरेकाे खुल्ला व्याटमिञ्टन प्रतियाेगितामा पाेखरेली न्युजकाे तर्फबाट जर्सी प्रदान गर्दै पाेखरेली न्युजका प्रबन्ध निर्देशक खेमबहादुर गुरुङ उत्तम । न्यु भिजन दिदी बहिनी समुह, भिमसेनटाेल अामा समुह र जामुने टाेल विकास सँस्थाकाे सहअायाेजनामा भएकाे प्रतियाेगिता २ दिन सम्म चलेकाे थियाे ।
  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।