• बन्दै गरेकाे पुल पुरा नहुँदै बाढीले बगायाे

  June 23, 2019     10:42 pm

  पोखरा । लामो समयसम्म लगातार परेको पानीले कास्कीको मादी गाउँपालिका वडा नम्बर ७ घूमाउने डांडामा रहेको निर्माणधीन पुल बगाएको छ । मादी गाउँपालिका घुमाउनेडाँडा र याङजाकोट जोड्ने निर्माणधीन पुल बाढीले बगाएको हो ।

  ८० मिटर लामो पक्कस् सटिङ सम्मको काम सकिएको उक्त पुल अबिरल वर्षाका कारण बाढीले बगाएको बारे थप अनुसन्धान भईरहेको प्रदेश प्रहरी कार्यालय पोखराले जनाएको छ । करिब ८३ मि. लामो उक्त पुल आरसिसी स्ल्याबले हुने गरी कुल ८ करोड ६९ लाख ७ हजार ९ सय ८ रुपैया ३७ पैसामा मृत सन्जीबनी निर्माण सेवाले बिस २०७५ साल बैशाख २० गते सम्पन्न सम्झौता गरेको थियो ।

  -गण्डक न्युज

  Pokhareli News

  Address 

  Pokhara – 8, Newroad, Damakal Marga

  Phone

  061-521497, 9805810051

  Email 

  pokharelinews@gmail.com

  Our Team

  Managing Director

  Khem Bahadur Gurung ‘Uttam’

  Chief Management Officer 

  Ekraj Giri

  Editor 

  Sanjaya Kumar Malla 9805810051

  More..

  About Us

  पोखरेली न्युज पोखराबाट प्रकाशित हुने साप्ताहिक पत्रिका हो । गण्डकी प्रदेशको राजधानी पोखराबाट स्थानिय, राष्ट्रिय तथा अन्तराष्ट्रिय समाचारलाई प्रमुखताका साथ स्थान दिइ पाठकको चाहना मुताविक अगाडी बढिरहेको छ । सत्य, तथ्य समाचारलाई पाठकमाझ ल्याइ समाज र देशलाई सकारात्मक बाटो तर्फ लम्काउनु नै हाम्रो मुल उद्देश्य हो ।